Aplikovaná kreativita

Výhoda

Rozvojem kreativního potenciálu zvyšujeme svou šanci na osobní a profesní úspěšnost. S Creatixo můžete objevit svůj skrytý potenciál a rozvíjet dále svoje kreativní dovednosti, které jste dostali do vínku, ve prospěch svůj i celé společnosti.

Začněte změnu ještě dnes.

Jak vnímáme kreativitu

Kreativita je komplexní schopnost, kterou tvoří několik vzájemně propojených dovedností – odvaha, vytrvalost, otevřenost, analytické dovednosti, empatie, asertivita, nadšení, představivost a schopnost se rozvíjet. Dohromady nám tyto dovednosti pomáhají realizovat naše myšlenky, spolupracovat a dosahovat úspěchu s naším týmem, organizací či uplatnění v společnosti.

Co nabízíme

Všichni se rodíme dokonale kreativní. Postupem času, i díky výchově a současnému vzdělávacímu systému, o svou kreativitu přicházíme. Výsledkem je jedinec, který není dost flexibilní a neumí vycházet z komfortní zóny. Rozvojem kreativního potenciálu zvyšujeme svou šanci na osobní a profesní úspěšnost. S Creatixo můžete objevit svůj skrytý potenciál a rozvíjet dále svoje kreativní dovednosti, které jste dostali do vínku, ve prospěch svůj i celé společnosti.

Jak rozvíjíme kreativitu

Zabýváme se dlouhodobým výzkumem kreativity. Vytvořili unikátní metodu pro mapování kreativních schopností. Creatixo dotazník odhaluje, jak dalece rozvinuté vnímají účastníci své jednotlivé kreativní dovednosti a každému ihned nabídne možnosti vlastního rozvoje.
Připravujeme individuální tréninkové programy pro firmy, které zohledňují nejen výsledky pracovníků, ale zároveň obor a specifické potřeby každé firmy.
Všechny tréninkové aktivity tvoříme zábavnou formou.
Díky své variabilitě a flexibilitě je Creatixo vhodné jak pro jednotlivce, kteří chtějí pracovat na svém růstu, tak pro firmy, které chtějí rozvíjet celé týmy, zvyšovat svou efektivnost či zavádět inovace.

Ilustrace kreativity
Výhoda

Proč se věnovat rozvoji kreativity

Celá společnost se mění a my se měníme s ní. Uvádíme několik příkladů, proč se věnovat rozvoji kreativity.

  • 1) Stanete se inovativní firmou s tvůrčími zaměstnanci a silnou konkurenceschopností.
  • 2) Zvýšíte svou přidanou hodnotu a získáte lukrativnější pracovní pozice a plat.
  • 3) Budete žít spokojenější osobní život a zaměříte se na pozitivní řešení problémů a výzev.
  • 4) Posílíte své sebevědomí a stanete se osobností, která spoluautorsky přispívá k tvorbě prosperující společnosti.